BENEKLİ KELEBEK

Makyaj teknikleri logo

1960 Stil Göz Makyajı Nasıl Uygulanacağı

1960 lı yılların göz makyajını deneyerek çekici bakışlar yakalayın. Sizde ekstra baharat ekleyerek en feminen ve klasik bir görünüm verir.

Önümüzdeki kış sezonu ile, herkes kendi kıyafeti veya kişisel görünümü ile  farklı stiller deneyecekler. Bu duruma en uygun tarz 1960 lar. göz makyajıyla, kıyafetleriyle feminen seksi görünüme en uygun tarzdır.

Makyaja Kaliteli yüz yıkama (sabun içermeyen) ürünü ile  yüzünüzü yıkamakla başlayın ve kurulayın. Göz bölgesinin temiz ve kuru olduğundan emin olun . Siyah  Eye liner  jel ya da kalem  şeklinde olabilir. 60 tarzı göz makyajı karanlık bir göz farı kullanmak gerekir. Çünkü, açık renkli bir göz farı tercihi 60 tarzı göz makyajını yansıtmaz.

Favori koyu renkli göz kalemi veya eye liner kirpik çizgisi boyunca uygulanır. Elinizi sabit ve sağlam tutun. Eğer elinizi sabit tutamıyorsanız bir jel eye liner kullanın. Bir kez daha bu uygulamayı tekrarlayın .

Maskara gelince, siyah renk kullanın. Kirpiklerinize bol rimel uygulayın. Bu aşamada bir kirpik kıvırıcı da işinizi görecektir.  Her şey çok basit tutmayı unutmayın. Örneğin, aynı zamanda cildinizin tonunu tamamlayan kaliteli pembe ruj kullanın. Üzerinde çok hafif bir tonda allık kullanın .

Yukarıda bahsedilen basit ipuçlarını izleyin ve deneyerek klasik ama seksi bakarak kış mevsimini yaşayın .

MAKYAJ YAPMADAN ÖNCE ALT KISIMDAKİ TEKNİK BİLGİLERİ BİLMENİZ GEREKMEKTEDİR.

Makyaj teknikleri ; Makyaj yüzü renklendirmek değildir. Her ortamın makyajı, renk tonu farklıdır.Gündüz makyajında pastel tonlar ve renkli nemlendirici krem kullanılır. Gece makyajında fondöten, pudra, maskara, eye liner gibi kozmetikler ve koyu-sıcak renkler kullanılır. Göz veya dudak ön plana çıkarılır.  Gelin makyajında gölgelendirmeler yapılarak gelinin yüzündeki güzellik ön plana çıkarmalıdır.Bahar makyajı, yaz makyajı, kış makyajı, sonbahar makyajı, sahne makyajı, tiyatral makyajı, 60' lı , 80' li yıllar makyajı yapılacağına karar verilmelidir.


göz makyaj teknikleri makyaj hileleri makyaj sırları makyaj nasıl yapılır makyaj teknikleri resimli


Makyaj nasıl yapılır: Mat bir makyajın altında, cildinizin pul pul dökülmesini istemiyorsanız, cildinizi, dudaklarınızda da dahil olarak keseleyin.Önce yüz yıkama jeliyle cilt temizlenir, cilt yapısına uygun cilt sıkılaştırıcı toniklenir, cilt rengi dengeleyici serum surulüp üzerine güneş koruyucu içeren nemlendirici krem sürülür. Gidilecek ortama göre makyaj tekniği seçilir. Seçilen makyaj tekniğine uygun ürünler ve tonlarda kozmetik ürünler seçilir. Makyaj tekniğinizi ve ürünlerinizi doğru seçin makyaj kurbanı olmayın.

Pratik makyaj sırları:Allık sürmenin en doğru yöntemi burnunuzdan 2 parmak mesafe bırakarak uygulamaktır. Böylece daha bir görünüm elde etmiş olursunuz.
Kalın ve kısa parmaklara veya tırnaklara sahipseniz onları daha uzun göstermek için, ojenizi tırnakların kenarlarını boş bırakarak sürün.
Şeftali ya da pembe tonlarında bir allık tercih ettiğinizde, anında 5 yaş genç görünebilirisiniz.
Daha olgun bir görüntü için yanaklarınızı içeri çektiğinizde oluşan boşluğa kahverengi allık sürün.

Benim en iyi arkadaşımın makyaj sanatı sırlarını paylaşıyorum. Göz makyajında önce bir parça beyaz far baz olarak uygulanır. üzerine kıyafete uygun renk sürülür. Koyu renk farla gözün şekline göre açık üçgen, kapalı üçgen, kuyruklu teknikle gölgelendirilir. 

Makyaj malzemeleri ; Önce güvenilir bir uzmana cilt analizi yaptırarak cilt tipine uygun , anti allerjik olan bitkisel kaliteli kozmatik ürünler seçilmelidir. Doğru ürünleri kullanırsanız barbiye makyajı, barbi bebek gibi olursunuz.

makyaj malzemesi satın al makyaj seti makyaj malzemesi markaları makyaj malzemesi yapma oyunları makyaj malzemesi isimleri

makyaj malzemesi kullanım süresi makyaj malzemesi satma oyunları makyaj malzemesi toplama oyunu makyaj nasıl yapılır makyaj malzemeleri


Makyaj videoları; Yakında yayına girecek
Makyaj yapma oyunları; Yakında yayına girecek. Sizin için yeni yazılım yazıyorum.

Makyaj yap
Makyaj model;

 

     

Makyaj teknikleri video,makyaj yapma oyunları, makyaj oyunları,bebek makyaj oyunları ,makyaj yapımı,barbıe makyaj yap,makyaj programı,makyaj oyunları,profesyonel makyaj video,giydirme makyaj oyunları,photoshopta makyaj,makyaj yap,makyaj resimleri,bedava makyaj oyunları,makyaj çeşitleri,en güzel makyaj,bratz makyaj oyunları,uzman tv makyaj,makyaj yapmanın sırları,makyaj yapmak,makyaj oyunları,barbı makyaj,online makyaj,makyaj yapmanın sırları nı sizlerle paylaştım. Sitemde olmayanları geliştirmek için yeni yazılım hazırlıyorumSizde Mesajınızı İletin
Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
 
İp Numaranız :3.93.75.242 / Tarih:19-11-2019 / Saat:01:13:14
Şuanda Sitede 1 Kişi var. Bugün 3 Ziyaretçi ve 9 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 2,143
  Benekli Kelebek sitemiz üzerinden webmasterlara özel bilgi arşivi , Yemek tarifleri , Çocuk bakımı , kişisel gelişim , takı tasarımı , cilt bakımı , Sağlıklı yaşam , Kuantum Felsefesi , Evden internet üzerinden para kazanma konuları gibi her türlü bilgiye ücretsiz ulaşabilirsiniz.Web tasarım ; Özlem İşleyen