BENEKLİ KELEBEK

KADINA DAİR HERŞEYİ BU MENÜDE BULABİLİRSİNİZ
 
İnsanoğlu doğumu ile öncelik ile anne ve babası ile başlayan güzel görünme , kıyafet güzelliği zaman ile vücuttaki görsel güzelliklerin artması için insanoğlunda yeni arayışlara sebep olacaktır. Öncelik ile karşısındakini etkilemekten daha ziyade kişinin güzelliği ve bakımı ile kendine olan güveninin artmasına sebep olacaktır. Aslında güzellik ve bakımın tek ve asıl açıklanabilir nedeni de budur. Beğenilmek , saygı duyulmak her insanın gıda ve su ihtiyacı gibi temel besin kaynağıdır. Birisi vücudu beslerken bir diğeri ruhu beslemektedir. Bu sebepten dolayı sağlıklı birey olmak için kişinin güzel ve bakımlı olması kişinin ruh tatmini için önemlidir.
Cilt güzelliği beslenmeyle başlar. Herkesin anatomisi görünürde aynıdır ama metobolizmaları farklı çalışır.
Temel Besin Ögeleri : Karbonhidratlar, Yağlar, Proteinler, Minareller, Su, Vitaminlerdir. Bu 6 besin ögesi dengeli tüketilirse vücut sağlığı ve cilt güzelliği mükemmel olur. Detayları aşağıdaki linkleri takip ederek ulaşabilirsiniz.
 

Tırnak Süslemesi

Bitkisel Maskeler

Geçici Dövme Tato

Makyaj Teknikleri

Yüz Masajı

Saç Boyaması

Cilt Bakımı

Kaş Bakımı

Ayak ve El Bakımı

Ağda Uygulama

Epilasyon Çeşitleri

Kozmetik İçerikleri

 
 


Benekli Kelebek Ziyaretçi Mesajlarımız
09.03.2015 Ebru
Mesaj : selam sitenizdeki bilgiler cok güzel. Lütfen tamamlarmısınız. merakla bekliyorum.


Sizde Mesajınızı İletin
Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
 
1
İp Numaranız :3.93.75.242 / Tarih:19-11-2019 / Saat:02:17:29
Şuanda Sitede 2 Kişi var. Bugün 6 Ziyaretçi ve 27 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 2,146
  Benekli Kelebek sitemiz üzerinden webmasterlara özel bilgi arşivi , Yemek tarifleri , Çocuk bakımı , kişisel gelişim , takı tasarımı , cilt bakımı , Sağlıklı yaşam , Kuantum Felsefesi , Evden internet üzerinden para kazanma konuları gibi her türlü bilgiye ücretsiz ulaşabilirsiniz.Web tasarım ; Özlem İşleyen